Movies
Ratings
267
The MaskRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 3.0
AntzRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0