Movies
Ratings
784
Book-Paper-ScissorsRated ★ 4.0
The King of ComedyRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
FargoRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The PianoRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
Emilia PerezRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0