Titles you rated
SignalRated ★ 5.0
Nonstop 5Rated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5- Fairy CommiRated ★ 4.0
Jeon Woo ChiRated ★ 4.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 5.0
PianoRated ★ 5.0
Sharp2Rated ★ 4.5- Ladies of the PalaceRated ★ 5.0
Thousand Years of LoveRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 4.5
Sharp1Rated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.5
Empress MyeongseongRated ★ 5.0
Ohlala CoupleRated ★ 5.0- DamoRated ★ 4.5