Titles you rated
Man in LoveRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
The Happy LifeRated ★ 3.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
Wet DreamsRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0