Movies
Ratings
173
Rules of DatingRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 2.5
The RockRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 1.5
Blade RunnerRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
A Few Good MenRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
The UnforgivenRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0