Series
Ratings
12- The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
- Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
- My PrincessRated ★ 2.5
- Rustic PeriodRated ★ 5.0
- IRISRated ★ 3.0
- Temptation of WifeRated ★ 5.0
- Full HouseRated ★ 3.0
- High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
- Dream HighRated ★ 3.0
- High KickRated ★ 4.0
- Secret GardenRated ★ 4.0
- Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5