Movies
Ratings
292
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
A Promise to ReturnRated ★ 3.5
The HouseRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 2.5
Raya and the Last DragonRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
MacbethRated ★ 4.5
SuspiriaRated ★ 0.5
The Green KnightRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 2.0
My Little Pony: A New GenerationRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 2.5
The LighthouseRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
The Blind Melody AndhadhunRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 5.0
Feels Good ManRated ★ 4.0
The Road to El DoradoRated ★ 4.0
Batman NinjaRated ★ 4.0