Titles you rated
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
MarianneRated ★ 4.0
History of Swear WordsRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.0
Sex EducationRated ★ 3.5
DraculaRated ★ 1.5- Triad PrincessRated ★ 2.0
Our PlanetRated ★ 4.5
TitansRated ★ 4.5- Kakegurui ××Rated ★ 1.5
One Strange RockRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 1.0
HeroesRated ★ 5.0- Pokémon GenerationsRated ★ 5.0