Movies
Ratings
368
My Neighbors the YamadasRated ★ 4.5
Ocean WavesRated ★ 1.5
West Side StoryRated ★ 3.5
House of GucciRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 4.5
On the Basis of SexRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Ghostbusters AfterlifeRated ★ 4.5
Stealing BeautyRated ★ 1.5
Night Train to LisbonRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
No Time to DieRated ★ 2.5
The Boss Baby: Family BusinessRated ★ 5.0