Movies
Ratings
681
OppenheimerRated ★ 2.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 1.5
Bullet TrainRated ★ 1.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 4.0
Get SmartRated ★ 3.0
Wedding CrashersRated ★ 3.5
Morning GloryRated ★ 4.5- HeroRated ★ 4.0
MoonfallRated ★ 1.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Black AdamRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
UnchartedRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5