Movies
Ratings
1187- One Battle After AnotherRated ★ 4.5
- No Other ChoiceRated ★ 3.5
- Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
- Raiders of the Lost ArkRated ★ 3.5
- Vanilla SkyRated ★ 2.5
- Stop Making SenseRated ★ 4.5
- Mars Attacks!Rated ★ 3.0
- NosferatuRated ★ 4.0
- 6/45Rated ★ 2.0
- AtmanRated ★ 3.0
- The MercilessRated ★ 3.0
- The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.0
- The FabelmansRated ★ 4.0
- HomefrontRated ★ 2.0
- Meet the SpartansRated ★ 2.0
- Steel RainRated ★ 3.0
- Knives OutRated ★ 4.0
- Seven SamuraiRated ★ 4.5
- X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
- X-MenRated ★ 3.0