Titles you rated
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
K-foodie meets J-foodie Season 3Rated ★ 3.0- K-foodie meets J-foodie Season 2Rated ★ 2.5
- K-foodie meets J-foodieRated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
TriggerRated ★ 2.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0