Movies
Ratings
1399
Lady MacbethRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
National SecurityRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.5
CallRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
BurningRated ★ 2.5
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
1917Rated ★ 5.0
MinariRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 4.0
Sweet & SourRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5