Titles you rated
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Mad DogRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
20th Century Boy and GirlRated ★ 1.5
Avengers Social ClubRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.0
JugglersRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Bad Guys: Vile CityRated ★ 2.0
StrangerRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Sweet Stranger and MeRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5