Titles you rated
Home AloneRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 2.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
The Next Three DaysRated ★ 1.5
Hello GhostRated ★ 1.5
Ben-HurRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 2.5
The GodfatherRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Romeo + JulietRated ★ 5.0