Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Marvel's Luke CageRated ★ 4.0- The Get DownRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0- The Get DownRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0