Movies
Ratings
390
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.5- PollockRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Tune in for LoveRated ★ 2.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.0
SleepRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
IFRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5