Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0