Titles you rated
- Three FriendsRated ★ 5.0
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0- New NonstopRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.5
Sharp1Rated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 4.0