Titles you rated
Freaky FridayRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The ChorusRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Life of David GaleRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
FrequencyRated ★ 4.5