Titles you rated
BeowulfRated ★ 3.5
Fly, Daddy, FlyRated ★ 4.0
Olympus Has FallenRated ★ 4.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
A Growing BusinessRated ★ 4.0
[REC]²Rated ★ 3.5
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
Child's Play 3Rated ★ 3.0
CountdownRated ★ 3.5
The TruckRated ★ 4.0
BabeRated ★ 4.0
The Expendables 2Rated ★ 4.0
DaredevilRated ★ 3.5
Fist of LegendRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.5
Tone-Deaf ClinicRated ★ 2.5
Child's Play 2Rated ★ 3.5
Glory RoadRated ★ 4.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.5