Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 3.5
SF8Rated ★ 4.5
On the Verge of InsanityRated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 3.5
Inventing AnnaRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 2.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Law SchoolRated ★ 2.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 5.0