Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 1.0
TangledRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0