Movies
Ratings
662
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 4.0
The LoverRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
GlassRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Fall in Love at First KissRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Anna KareninaRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 2.5
Inside meRated ★ 3.0
Swing KidsRated ★ 4.5