Titles you rated
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 2.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Park Hwa-youngRated ★ 2.0
Justice LeagueRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Wrath of ManRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5