Titles you rated
WantedRated ★ 3.5
MissingRated ★ 0.5- D-WarRated ★ 0.5
GhostbustersRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
RudderlessRated ★ 4.0
Laurence AnywaysRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
ShameRated ★ 4.0
Blue Gate CrossingRated ★ 3.5