Movies
Ratings
1589
Good NewsRated ★ 4.0
The Green RayRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
InsomniaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Leave the World BehindRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 5.0
AnoraRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0- An Urban Allegory / It’s Not MeRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 5.0
A Normal FamilyRated ★ 1.5
UprisingRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0
Three Colors: WhiteRated ★ 4.5