Titles you rated
Black Hawk DownRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
CloverfieldRated ★ 4.0