Series
Ratings
29
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
A Storm for ChristmasRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Workin' MomsRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 2.0
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
Emily in ParisRated ★ 2.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
A Tale Dark & GrimmRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0