Movies
Ratings
77
ArrivalRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 1.0
SerenityRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
The Barber of SiberiaRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
FeastRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 3.0
FrankRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 3.0