Titles you rated
Sector 7Rated ★ 0.5
PrometheusRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
RatatouilleRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Speed RacerRated ★ 3.0
Jack Ryan: Shadow RecruitRated ★ 4.0
Arthur and the InvisiblesRated ★ 3.5- Les MisérablesRated ★ 2.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 3.0
The SmurfsRated ★ 3.5