Titles you rated
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.0
A MuseRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 0.5
Tidal WaveRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 2.0