Movies
Ratings
547
PROMARERated ★ 4.0
Cardcaptor Sakura: The Sealed CardRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 2.5
HerculesRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 2.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 2.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 2.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
PaddingtonRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 2.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Red, White & Royal BlueRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
EncantoRated ★ 3.0