Titles you rated
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 2.5
StrangerRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 1.5
Red EyeRated ★ 4.5- Million Dollar American PrincessRated ★ 5.0
Downton Abbey Season 6Rated ★ 5.0
Downton Abbey Season 5Rated ★ 5.0
Downton Abbey Season 1Rated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Sense and SensibilityRated ★ 3.5
Today's Menu for the Emiya FamilyRated ★ 5.0
BroadchurchRated ★ 5.0
BroadchurchRated ★ 5.0
BroadchurchRated ★ 5.0- Fate/Grand Carnival 1st SeasonRated ★ 5.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 5.0
The Little Drummer GirlRated ★ 2.0