Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
CodaRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
My SO Has Got DepressionRated ★ 3.5
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.0
The Gray ManRated ★ 3.5- ChocolatRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0