Series
Ratings
122
Singles' InfernoRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 3.0- Toy SoldiersRated ★ 3.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
How Do You Play?Rated ★ 3.5
You Quiz On The BlockRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5