Series
Ratings
33
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
STEINS;GATERated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 1.5
Descendants of the SunRated ★ 1.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.5
Reborn RichRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0