Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Bad Influence: The Dark Side of KidfluencingRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
A Man on the InsideRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
The Amazing Digital CircusRated ★ 5.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class WarsRated ★ 5.0
Inventing AnnaRated ★ 4.0
Taxi Driver 2Rated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.0- 한국인의 저주의 역사Rated ★ 2.5
American VandalRated ★ 4.5
American VandalRated ★ 4.5