Titles you rated
CocoRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.0
Van HelsingRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
TroyRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 3.5