Series
Ratings
302
The GokusenRated ★ 3.5
The Office Season 2Rated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Study GroupRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5- MonsterRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Cosmetic PlayloverRated ★ 3.5
Our YouthRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Candy Color ParadoxRated ★ 2.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0