Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 5.0
MinariRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5