Titles you rated
MinariRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 2.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 0.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.0
The House of UsRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 3.5
Peter RabbitRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Christopher RobinRated ★ 4.5
You Were Never Really HereRated ★ 2.5