Movies
Ratings
64
Mickey 17Rated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
We Were SoldiersRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
A Man Called OttoRated ★ 4.5
Where the Crawdads SingRated ★ 5.0
Men of PlasticRated ★ 0.5
12 StrongRated ★ 4.5
The GuiltyRated ★ 3.0
The Invisible GuestRated ★ 4.5
The AssistantRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 2.0
Inside meRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0