Titles you rated
Midnight SunRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Ruby SparksRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 5.0