Movies
Ratings
284
The Exit 8Rated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- Porosity Valley 2: Tricksters’ PlotRated ★ 4.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
QueerRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Kuroko no Basket: Last GameRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.5
RM: Right People, Wrong PlaceRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0- SAVE THE GAMERated ★ 2.5
- A Fly on the WallRated ★ 3.0
IbelinRated ★ 4.0