Titles you rated
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
Captivated, by YouRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Yakuza Fianc é: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 3.5
Trigun StampedeRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 3.0
What Comes After LoveRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Born for the SpotlightRated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 4.0