Movies
Ratings
19
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 4.5
High School MusicalRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 5.0