Movies
Ratings
150
Little ForestRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0