Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The X-FilesRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 4.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.5
IRISRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0