Titles you rated
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.0
The Lone RangerRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
UsRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
Mr. Zoo: The Missing VIPRated ★ 3.0
DolittleRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.5
MidwayRated ★ 4.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.5
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0